MESEČNI PROGRAM

četrtek, 1. februar
ob 19:00
Film
Ves denar sveta
petek, 2. februar
ob 18:00
Film
Pokliči me po svojem imenu
ob 20:15
Film
Ves denar sveta
sobota, 3. februar
ob 16:00
Film
Fergi: zabava na podeželju
ob 18:00
Film
Jaz sem ti
ob 20:00
Film
Pokliči me po svojem imenu
nedelja, 4. februar
ob 15:30
Film
Fergi: zabava na podeželju
ob 17:00
Film
Palčki Pomagalčki
ob 19:00
KinoGore
Človek delfin
ponedeljek, 5. februar
ob 19:00
oskarji pred oskarji
Zbeži!
torek, 6. februar
ob 19:00
oskarji pred oskarji
Dunkirk
sreda, 7. februar
ob 19:00
Film
Človek delfin
četrtek, 8. februar
ob 19:00
Film
12 pogumnih
petek, 9. februar
ob 17:00
Čebelice in čmrlji
Gospa Pehtra
ob 20:00
Film
50 odtenkov svobode
sobota, 10. februar
ob 16:00
Film
Palčki Pomagalčki
ob 18:00
Film
Roparsko gnezdo
ob 20:00
Film
50 odtenkov svobode
nedelja, 11. februar
ob 16:00
Film
Palčki Pomagalčki
ob 18:00
Film
12 pogumnih
ob 20:15
Film
Roparsko gnezdo
ponedeljek, 12. februar
ob 19:00
oskarji pred oskarji
Trije plakati pred mestom
sreda, 14. februar
ob 19:00
oskarji pred oskarji
Z ljubeznijo, Vincent: Van Goghova skrivnost
četrtek, 15. februar
ob 11:00
Kinovoziček
Madame
ob 19:00
oskarji pred oskarji
Lady Bird
petek, 16. februar
ob 19:00
KinoGore
Zadnji ledeni lovci
sobota, 17. februar
ob 16:00
Film
Medvedek Paddington 2
ob 18:00
KinoGore
Zadnji ledeni lovci
ob 20:00
oskarji pred oskarji
O telesu in duši
nedelja, 18. februar
ob 16:00
Film
Medvedek Paddington 2
ob 18:00
oskarji pred oskarji
O telesu in duši
ob 20:15
oskarji pred oskarji
Lady Bird
ponedeljek, 19. februar
ob 17:00
KinoSmuk
Palčki Pomagalčki
ob 19:00
oskarji pred oskarji
Trije plakati pred mestom
torek, 20. februar
ob 17:00
KinoSmuk
Mali šef
ob 19:00
oskarji pred oskarji
Zamolčani dokumenti
sreda, 21. februar
ob 17:00
KinoSmuk
Bikec Ferdinand
ob 19:00
oskarji pred oskarji
Najtemnejša ura
četrtek, 22. februar
ob 17:00
KinoSmuk
Fant z oblaki
ob 19:00
oskarji pred oskarji
Oblika vode
petek, 23. februar
ob 16:00
KinoSmuk
Koko in velika skrivnost
ob 18:00
oskarji pred oskarji
Fantomska nit
ob 20:15
oskarji pred oskarji
Brez ljubezni
sobota, 24. februar
ob 16:00
Film
Vampirček
ob 18:00
Film
Družabni večer
ob 20:00
oskarji pred oskarji
Fantomska nit
nedelja, 25. februar
ob 16:00
Film
Vampirček
ob 18:00
oskarji pred oskarji
Brez ljubezni
ob 20:15
Film
Družabni večer
ponedeljek, 26. februar
ob 19:30
Gledališče
Petelinji zajtrk
torek, 27. februar
ob 19:00
oskarji pred oskarji
Oblika vode
sreda, 28. februar
ob 19:00
Kino z vsebino
Demokracija

Informacije in rezervacije

vsak delavnik med 8:00 in 14:00:
04 537 29 00


Blagajna odprta

uro pred vsako prireditvijo


Facebook Prijavite se na e-novice
Za vrtce in šole
Naš mesečnik
O nas
Ceniki
Tehnični podatki
Javne objave
PONOSNI
ČLANI
PARTNERJI
IN PODPORNIKI
Pravno obvestilo
Uredništvo strani
Izdelava: MMstudio
Naša spletna stran za boljše delovanje uporablja piškotke! Želite izvedeti več?
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?