V Kinu Radol`ca predva jamo najnovejše filme svetovne in slovenske produkcije, pa tudi filmsko klasiko. Ob tem še posebno pozornost posvečamo sodobni kinematografiji, namenjeni filmskim sladokuscem. Vključeni smo v mrežo evropskih kinematografov Europa cinemas in v Art kino mrežo Slovenije.

 

 

 

 

 

 

 

februar 2020
  • po
  • to
  • sr
  • če
  • pe
  • so
  • ne
How to Train Your Dragon: The Hidden World

sinhronizirana animirana družinska pustolovščina

KINO

TOREK, 18. 2., ob 10.00

Vechtmeisje

mladinski film

KINO

TOREK., 18. 2., ob 17.00

 

Where'd You Go, Bernadette?

misteriozna komična drama

KINO

TOREK., 18. 2., ob 19.00

Minuscule - Les mandibules du bout du monde

sinhronizirana animirana družinska pustolovščina

KINO

SREDA, 19. 2., ob 10.00 

Projekciji bo sledila ustvarjalna delavnica!

Frozen 2

sinhronizirana animirana družinska pustolovščina

KINO

SREDA, 19.2., ob 17.00 v 3D

Mjölk

komična drama

KINO

SREDA, 19. 2., ob 19.00
SOBOTA, 22. 2., ob 20.15 !

 

The Secret Life of Pets 2

sinhronizirana animirana družinska komedija

KINO

ČETRTEK, 20. 2., ob 10.00 

Projekciji bo sledila ustvarjalna delavnica!

Pat a Mat: Zimní radovánky/Pat&Mat: Winter fun

animirana družinska komedija

KINO

ČETRTEK, 20. 2., ob 17.00 

Emma

komična drama

KINO

ČETRTEK, 20. 2., ob 19.00
SOBOTA, 22. 2., ob 18.00

Lotte ja kadunud lohed

animirana dogodivščina, sinhronizirano

KINO

PETEK, 21. 2., ob 10.00

Abominable

sinhronizirana animirana družinska komedija

KINO

PETEK, 21. 2., ob 17.00 

The call of the Wild

družinska pustolovščina, podnapisi

KINO

PETEK, 21. 2., ob 19.00
NEDELJA, 23. 2., ob 18.00

družinska komedija

KINO

SOBOTA, 22. 2., ob 16.00 

The Big Trip

sinhronizirana animirana komična pustolovščina

KINO

NEDELJA, 23. 2., ob 16.00 

Dnevnik Diane Budisavljević

drama

KINO

NEDELJA, 23. 2., ob 20.00
NEDELJA, 1. 3., ob 18.00

The Sweet Requiem

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

gorska narava in kultura

SREDA, 26. 2., ob 18.00

OSTATNIA GÓRA

alpinizem

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

SREDA, 26. 2., ob 20.00

predavanje Jere Mušič

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

ČETRTEK, 27. 2., ob 18.00

 

Weight of Water

šport in avantura, gore

ČETRTEK, 27. 2., ob 20.00

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

Cholitas

alpinizem

ČETRTEK, 28. 2., ob 18.00

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

Far away

plezanje

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

PETEK, 28. 2., ob 20.00

Fissure

plezanje

PETEK, 28. 2., ob 20.00

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

Loc and Flolopys

plezanje

PETEK, 28. 2., ob 20.00

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

plezanje, šport in avantura, alpinizem...

SOBOTA, 29. 2., ob 18.00
SOBOTA, 29. 2., ob 20.00

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

Sonic the Hedgehog

sinhronizirana komična pustolovščina

KINO

PONEDELJEK, 17. 2., ob 17.00
NEDELJA, 1. 3., ob 16.00

The Invisible Man

znanstvenofantastični psihološki triler

KINO

NEDELJA, 1.3., ob 20.00

Arhiv

 

#jesuisla

romantična komedija

KinoValentino

PETEK, 14.2., ob 21.00

 

The Invisible Man

znanstvenofantastični psihološki triler

KINO

NEDELJA, 1.3., ob 20.00

Dnevnik Diane Budisavljević

drama

KINO

NEDELJA, 23. 2., ob 20.00
NEDELJA, 1. 3., ob 18.00

The Big Trip

sinhronizirana animirana komična pustolovščina

KINO

NEDELJA, 23. 2., ob 16.00 

družinska komedija

KINO

SOBOTA, 22. 2., ob 16.00 

The call of the Wild

družinska pustolovščina, podnapisi

KINO

PETEK, 21. 2., ob 19.00
NEDELJA, 23. 2., ob 18.00

Abominable

sinhronizirana animirana družinska komedija

KINO

PETEK, 21. 2., ob 17.00 

Lotte ja kadunud lohed

animirana dogodivščina, sinhronizirano

KINO

PETEK, 21. 2., ob 10.00

Emma

komična drama

KINO

ČETRTEK, 20. 2., ob 19.00
SOBOTA, 22. 2., ob 18.00

Pat a Mat: Zimní radovánky/Pat&Mat: Winter fun

animirana družinska komedija

KINO

ČETRTEK, 20. 2., ob 17.00 

The Secret Life of Pets 2

sinhronizirana animirana družinska komedija

KINO

ČETRTEK, 20. 2., ob 10.00 

Projekciji bo sledila ustvarjalna delavnica!

Mjölk

komična drama

KINO

SREDA, 19. 2., ob 19.00
SOBOTA, 22. 2., ob 20.15 !

 

Minuscule - Les mandibules du bout du monde

sinhronizirana animirana družinska pustolovščina

KINO

SREDA, 19. 2., ob 10.00 

Projekciji bo sledila ustvarjalna delavnica!

Where'd You Go, Bernadette?

misteriozna komična drama

KINO

TOREK., 18. 2., ob 19.00

Vechtmeisje

mladinski film

KINO

TOREK., 18. 2., ob 17.00

 

How to Train Your Dragon: The Hidden World

sinhronizirana animirana družinska pustolovščina

KINO

TOREK, 18. 2., ob 10.00

Portrait de la jeune fille en feu

zgodovinska romanca

KINO

PONEDELJEK, 17.2., ob 19.00

plezanje, šport in avantura, alpinizem...

SOBOTA, 29. 2., ob 18.00
SOBOTA, 29. 2., ob 20.00

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

Loc and Flolopys

plezanje

PETEK, 28. 2., ob 20.00

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

Fissure

plezanje

PETEK, 28. 2., ob 20.00

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

Far away

plezanje

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

PETEK, 28. 2., ob 20.00

Cholitas

alpinizem

ČETRTEK, 28. 2., ob 18.00

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

Weight of Water

šport in avantura, gore

ČETRTEK, 27. 2., ob 20.00

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

predavanje Jere Mušič

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

ČETRTEK, 27. 2., ob 18.00

 

OSTATNIA GÓRA

alpinizem

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

SREDA, 26. 2., ob 20.00

The Sweet Requiem

14. FESTIVAL GORNIŠKEGA FILMA

gorska narava in kultura

SREDA, 26. 2., ob 18.00

Sonic the Hedgehog

sinhronizirana komična pustolovščina

KINO

PONEDELJEK, 17. 2., ob 17.00
NEDELJA, 1. 3., ob 16.00

The Lion King

sinhronizirana družinska pustolovščina

KINO

PONEDELJEK, 17. 2., ob 10.00

La Gomera

kriminalna komedija

KINO

SOBOTA, 15. 2., ob 20.00
NEDELJA, 16. 2., ob 20.00

Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn

akcijska kriminalna pustolovščina

KINO

SOBOTA, 15. 2., ob 18.00
NEDELJA, 16. 2., ob 18.00

Paw Patrol: Ready, Race, Rescue!

sinhronizirana animirana komična pustolovščina

KINO

SOBOTA, 15. 2., ob 16.00 
NEDELJA, 16.2., ob 16.00

Celle que vous croyez

romantična drama

KINO

ČETRTEK, 13. 2., ob 11.00

 

 

komična drama

TOREK, 11. 2., ob 19.00

OSKARJEV ZMAGOVALEC

Le Mans '66

biografska drama

KINO

NEDELJA, 9. 2., ob 20.00

Les Miserables

kriminalna drama

KINO

NEDELJA., 9. 2., ob 18.00
ČETRTEK., 13. 2., ob 18.00

Toy Story 4

sinhronizirani animirani film

KINO

NEDELJA, 9. 2., ob 16.00

Little Women

romantična drama

KINO

SOBOTA, 8.2., ob 20.15

Knives Out

misteriozna kriminalna črna komedija

KINO

SOBOTA, 8. 2., ob 18.00

 

Missing Link

sinhronizirana animirana pustolovščina

KINO

SOBOTA, 8. 2., ob 16.00

Once Upon a Time ... in Hollywood

KinoOscar

komična drama

KINO

PETEK., 7. 2., ob 20.00

Bombshell

biografska drama

KINO

ČETRTEK, 6. 2., ob 20.00

vojna drama

KINO

SREDA, 5. 2., ob 19.00

Joker

kriminalni triler

KINO

TOREK, 4. 2., ob 19.00

Dolor y gloria

drama

KINO

PONEDELJEK, 3. 2., ob 19.00

politični triler

KINO

SOBOTA, 1.2., ob 18.00
NEDELJA., 2. 2., ob 20.00

Frozen 2

sinhronizirana animirana družinska pustolovščina

KINO

SREDA, 19.2., ob 17.00 v 3D

The Traitor

kriminalni triler

KINO

PETEK, 31. 1., ob 19.00
SOBOTA, 1.2., ob 20.00

 

ilsland

dokumentarni film

KINO

TOREK, 28.1., ob 19.00
NEDELJA, 2.2., ob 18.00

The Gentlemen

akcijski film

KINO

PETEK, 24.1., ob 20.00
NEDELJA, 26.1., ob 20.00

SPLETNI NAKUP

Half-Sister

drama

KINO

PETEK, 17. 1, ob 19.00
NEDELJA, 19. 1, ob 18.00

SPLETNI NAKUP

Celle que vous croyez

romantična drama

KINO

ČETRTEK, 16. 1, ob 19.00

NEDELJA, 26. 1., ob 18.00

SPLETNI NAKUP

 

 

Lotte ja kadunud lohed

animirana dogodivščina, sinhronizirano

KINO

SOBOTA, 25. 1., ob 16.00 in ustvarjalna delavnica po filmu
NEDELJA, 26.1., ob 16.00

SPLETNI NAKUP

Afghan winter

gorniški dokumentarni film

KINO

SREDA, 22. 1., ob 19.00

SPLETNI NAKUP

Little Women

romantična drama

KINO

ČETRTEK, 23. 1., ob 19.00
SOBOTA, 25.1., ob 20.00

SPLETNI NAKUP

Portrait de la jeune fille en feu

zgodovinska romanca

KINO

TOREK, 21.1., ob 19.00

SPLETNI NAKUP

Bad Boys for Life

akcijski film

KINO

NEDELJA, 19. 1., ob 20.00
SOBOTA, 25. 1., ob 18.00

SPLETNI NAKUP

Dolittle

družinska komedija, podnapisi

KINO

PETEK, 24.1., ob 18.00

SPLETNI NAKUP

Dolittle

družinska komedija,
sinhronizirano

KINO

NEDELJA, 19. 1., ob 16.00

SPLETNI NAKUP

Judy

biografska glasbena drama

KINO

ČETRTEK, 16. 1., ob 11.00

SPLETNI NAKUP

10.01.2020 17:54
Star Wars: The Rise of Skywalker

PET., 20. 12., ob 20.00 3D

NED., 22. 12., ob 18.00

PET., 27. 12., ob 18.00 3D

 

akcijski domišljijski spektakel, ZDA

režija: J.J.Abrams

igrajo: Kelly Marie Tran, Domhnall Gleeson, Adam Driver

Gisaengchung

tragikomedija

KINO

SREDA, 15. 1, ob 19.00

SPLETNI NAKUP

vojna drama

KINO

PETEK, 10. 1., ob 20.00
NEDELJA, 12. 1., ob 20.00
TOREK, 14. 1., ob 20:00

Bombshell

PON., 30. 12., ob 18.00

SRE., 1. 1., ob 20.00

 

biografska drama, Kanada, ZDA

režija: Jay Roach
igrajo: Margot Robbie, Nicole Kidman Charlize Theron,

The Aeronauts

SOB., 28. 12., ob 20.00

NED., 29. 12., ob 18.00

 

biografska pustolovščina, VB, ZDA

režija: Tom Harper
igrajo: Felicity Jones, Eddie Redmayne, Vincent Perez

Cats

PET., 27. 12., ob 20.30

NED., 29. 12., ob 20.00

 

domišijski glasbeni spektakel, VB, ZDA

režija: Tom Hooper

igrajo: James Corden, Dame Judi Dench, Jason Derulo

SRE., 18. 12., ob 19.00

SOB., 21. 12., ob 20.00

 

sinhronizirana komična pustolovščina

SOB., 21. 12., ob 16.00

NED., 29. 12., ob 16.00

 

animirana družinska komedija

Liv along the way

ČET., 19. 12., ob 19.00

 

kratki dokumentarni, avanturistični Kanada, Francija

režija: Anthony Bonello, Mike Douglas

Last Christmas

ČET., 19. 12., ob 11.00        KinoVoziček

SOB., 21. 12., ob 18.00
SRE., 25. 12., ob 20.00

romantična komedija, VB, ZDA

režija: Paul Feig

igrajo: Emilia Clarke, Henry Golding, Michelle Yeoh

Sorry We Missed you

SRE., 18. 12., ob 19.00

SOB., 21. 12., ob 20.00

 

drama, VB, Francija, Belgija

režija: Ken Loach

igrajo: Kris Hitchen, Debbie Honeywood

The Bra

PET., 13. 12., ob 10.00

NED., 15. 12., ob 20.00

PON., 30. 12., ob 20.00

 

komedija, Nemčija

režija: Veit Helmer

igrajo: Miki Manojlović, Paz Vega, Chulpan Khamatova

SOB., 7. 12., ob 16.00

NED., 8. 12., ob 16.00

 

sinhronizirana animirana pustolovščina

Gisaengchung

PET., 6. 12., ob 20.00

SOB., 7. 12., ob 20.00

 

tragikomedija, Južna Koreja

režija: Bong Joon-ho

igrajo: Song Kang-ho, Lee Sun-kyun, Jo Yeo-jeong Jo

PET., 6. 12., ob 18.00

SOB., 7. 12., ob 18.00

 

pustolovski družinski dokumentarni film, podnapisi

Corporation

SRE., 4. 12., ob 19.00

NED., 8. 12., ob 20.15

 

kriminalna drama, Slovenija

režija: Matej Nahtigal

igrajo: Uroš Fürst, Primož Vrhovec, Ivo Barišie

The Lighthouse

psihološka srhljivka

 

TOREK, 10. 12., ob 20.00
ČETRTEK, 12. 12., ob 19.00

Ideš? Idem!

komedija

 

NEDELJA, 15. 12., ob 18.00

SOBOTA, 28. 12., ob 18.00

Black Christmas

misteriozna grozljivka

 

PETEK, 13. 12., ob 20.00

SOB., 30. 11., ob 16.00

NED., 1. 12., ob 16.00 v 3D

PON., 30. 12., ob 16.00 v 3D

 

sinhronizirana animirana družinska pustolovščina

režija: Conrad VernonGreg Tiernan

PET., 29. 11., ob 20.15

NED., 1. 12., ob 18.00

 

drama, Slovenija

režija: Metod Pevec

igrajo: Janez Škof, Katarina Čas, Valter Dragan

Knives Out

PET., 29. 11., ob 18.00

SOB., 30. 11., ob 20.00

 

misteriozna kriminalna črna komedija, ZDA

režija: Rian Johnson

igrajo: Chris Evans, Ana de Armas, Daniel Craig, Jamie Lee Curtis, Christopher Plummer

Le Mans '66

ČET., 28. 11., ob 19.00

NED., 1. 12., ob 20.00

 

biografska drama, ZDA

režija: James Mangold

igrajo: Matt Damon, Christian Bale, Caitriona Balfe

TOR., 26. 11., ob 19.00

 

dokumentarni film, Slovaška

režija: Pavol Barabas

Stories form the Chestnut Woods

SOB., 23. 11., ob 20.00

NED., 24. 11., ob 18.00

SRE., 27. 11., ob 19.00

 

drama, Slovenija

režija: Gregor Božič

igrajo: Massimo De Francovich, Ivana Roščić, Giusi Merli, Tomi Janežič, Anita Kravos, Nataša Keser, Janez Škof

Judy

SOB., 23. 11., ob 18.00

NED., 24. 11., ob 20.00

NED., 8. 12., ob 18.00

 

biografska glasbena drama

režija: Rupert Goold

igrajo: Renée Zellweger, Jessie Buckley, Finn Wittrock

Frozen 2

SOB., 23. 11., ob 16.00

NED., 24. 11., ob 16.00

SOB., 30. 11., ob 18.00

NED., 22. 12., ob 16.00

SRE., 25. 12., ob 18.00 v 3D

 

sinhronizirana animirana družinska pustolovščina

režija: Chris BuckJennifer Lee

Doctor Sleep

NED., 17. 11., ob 20.00

PET., 22. 11., ob 20.00

 

grozljivka/triler, ZDA

režija: Mike Flanagan

igrajo: Rebecca Ferguson, Jacob Tremblay, Ewan McGregor

A Dog's Journey

NED., 17. 11., ob 16.00

 

družinski film, podnapisi

režija: Gail Mancuso

igrajo: Betty Gilpin, Dennis Quaid, Josh Gad

BREZPLAČNA PROJEKCIJA.

PET., 15. 11., ob 19.00

 

partizanska komedija, 1964, Slovenija

režija: France Štiglic

igrajo: Lojze Rozman, Bert Sotlar, Majda Potokar, Zlatko Šugman, Bogdan Lubej

BREZPLAČNA PROJEKCIJA.

ČET., 14. 11., ob 19.00

 

vojni film, 1948, Slovenija

režija: France Štiglic

igrajo: Lojze Potokar, Franc Presetnik, Mileva Zakrajšek, Štefka Drolc

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih